Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Strażacki tydzień. Spokojny Sylwester

2018-01-04 08:45:41 (ost. akt: 2018-01-04 08:52:12)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Okres poświąteczny oraz Sylwester był dla strażaków powiatu bartoszyckiego. Od 27 grudnia 2017 do 2 stycznia 2018 zarejestrowaliśmy 8 interwencji tj. 4 pożary i również 4 miejscowe zagrożenia. Zarejestrowano również 1 alarm fałszywy w dobrej wierze.

Pożary dotyczyły przede wszystkim pożaru sadzy w przewodach kominowych, pożaru śmietnika kontenerowego oraz pożaru samochodu osobowego na parkingu osiedlowym przy ul. Paderewskiego w Bartoszycach.

Podejmowane działania w zakresie likwidacji skutków miejscowych zagrożeń dotyczyły: w dwóch przypadkach zdarzeń w komunikacji drogowej: uderzenie samochodu osobowego, w którym podróżowały 3 osoby, w drzewo w miejscowości Wojmiany oraz dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Wiatrowiec w wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

Pozostałe działania podejmowane były w związku ze zgłoszeniem wyczuwalnej woni gazu na placu budowy przy ul. Mazurskiej oraz pomocy zespołowi ratownictwa medycznego, który miał trudności z dojazdem do pacjenta na grząskiej drodze w pobliżu miejscowości Liski.

Ogółem podczas zdarzeń zaangażowanych było 85 strażaków powiatu bartoszyckiego.

st. kpt. Marek Wojczulanis
KP PSP w Bartoszycach

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages