środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Spotkanie opłatkowe w szkole w Żydowie

2017-12-28 08:03:23 (ost. akt: 2017-12-28 08:07:56)

Autor zdjęcia: Joanna Siwińska

Przed świętami Bożego Narodzenia w szkole w Żydowie odbyło się spotkanie opłatkowe z przedstawieniem jasełkowym, śpiewaniem kolęd i życzeniami oraz modlitwą.

Święta Bożego Narodzenie to czas kiedy wszyscy są blisko siebie, panuje magiczny nastrój, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. Dla nas Polaków obchody tych świąt to wielowiekowa tradycja, z którą silnie związani jesteśmy od najmłodszych lat.

Uczniowie naszej szkoły, jak co roku zapragnęli godnie uczcić te święta. 22 grudnia 2017 roku przygotowali dla wszystkich oryginalne Jasełka wykonane pod kierunkiem p. Krzysztofa Nowodzielskiego.

Zaprezentowany występ wprowadził uczestników spotkania w prawdziwie świąteczną nastrój. Słowa płynące ze szkolnej sceny uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką niecierpliwością czekamy właśnie na nie.

Po części artystycznej pani dyrektor Beata Szymko podziękowała młodym artystom oraz ich opiekunowi za przygotowanie interesującej akademii. Pani dyrektor nie zapomniała także o ciepłych słowach i życzeniach, które skierowała do wszystkich z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Po życzeniach ks. proboszcz Mariusz Grabas wspólnie z dziećmi odmówił modlitwę i pobłogosławił uczestników spotkania.

Po błogosławieństwie wszyscy podzielili się opłatkiem, a następnie wzięli udział w szkolnej wigilii, podczas której każda klasa oraz nauczyciele zaprezentowali przygotowane kolędy. Było bardzo miło i świątecznie.

Joanna SiwińskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages