środa, 13 listopada 2019. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Zmiany w konkursie na zdjęcia do winiety kalendarza "Gońca" na 2018 rok

2017-11-27 12:35:20 (ost. akt: 2017-12-03 09:23:44)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Z przyczyn technicznych zmuszeni jesteśmy wprowadzić kilka zmian w naszym konkursie na zdjęcia do winiety kalendarza "Gońca" na 2018 rok.

Zmiany dotyczą terminu nadsyłania fotografii na konkurs oraz terminu rozpoczęcia i zakończenia głosowania.

I tak: na Wasze zdjęcie w jednej z czterech kategorii („Bartoszyce”, „Górowo Iławeckie”, „Bisztynek”, „Sępopol”) czekamy wyłącznie do piątku 1 grudnia, do g. 16. Dzień później na Facebook'owej stronie "Gońca" rozpocznie się głosowanie, które zostanie zakończone we wtorek 5 grudnia o g. 23.59.

Wszystkie zmiany spowodowane są sprawami technicznymi związanymi z przygotowaniem materiałów do kalendarzy oraz ich drukiem.

Zasady udziału w konkursie
1. Każdy uczestnik może przysłać dowolną liczbę fotografii.

2. Zdjęcia powinny być wykonane samodzielnie przez uczestnika konkursu.

3. Dozwolona jest niewielka obróbka komputerowa zdjęć (kadrowanie, nasycenie kolorów).

4. Zdjęcia należy nadsyłać wyłącznie na adres mailowy bartoszyce@gazetaolsztynska.pl, wpisując w temacie „Konkurs fotograficzny”.

5. Termin nadsyłania fotografii rozpoczyna się wraz z ogłoszeniem konkursu na portalach bartoszyce.wm.pl, bisztynek.wm.pl, gorowoilaweckie.wm.pl oraz sepopol.wm.pl i upływa w niedzielę 1 grudnia 2017 roku o g. 16. Prace nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

6. W konkursie nie mogą brać udziału zdjęcia nadesłane na konkurs w 2016 roku.


Uwaga! Wysyłając do nas zdjęcia podpiszcie je imieniem i nazwiskiem autora. Napiszcie także, co przedstawia fotografia (jest to ważne np. w przypadku zdjęć z terenów gmin).

Pełny regulamin konkursu dostępny jest w tym miejscu.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages