Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Zaczynamy konkurs na zdjęcia do kalendarza "Gońca" na 2018 rok

2017-11-20 12:56:34 (ost. akt: 2017-11-20 13:39:24)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Wzorem lat ubiegłych, ogłaszamy konkurs na zdjęcia do winiety kalendarza "Gońca Bartoszyckiego" na 2018 rok. Tradycyjnie konkurs podzielony jest na cztery kategorie.

Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii. Chcemy, by na zdjęciach pokazać piękno lub urokliwe zakątki naszego powiatu. Konkurs jak zwykle podzielony jest na 4 kategorie: „Bartoszyce”, „Górowo Iławeckie”, „Bisztynek”, „Sępopol”.

Zasady udziału w konkursie
1. Każdy uczestnik może przysłać dowolną liczbę fotografii.

2. Zdjęcia powinny być wykonane samodzielnie przez uczestnika konkursu.

3. Dozwolona jest niewielka obróbka komputerowa zdjęć (kadrowanie, nasycenie kolorów).

4. Zdjęcia należy nadsyłać wyłącznie na adres mailowy bartoszyce@gazetaolsztynska.pl, wpisując w temacie „Konkurs fotograficzny”.

5. Termin nadsyłania fotografii rozpoczyna się wraz z ogłoszeniem konkursu na portalach bartoszyce.wm.pl, bisztynek.wm.pl, gorowoilaweckie.wm.pl oraz sepopol.wm.pl i upływa w niedzielę 3 grudnia 2017 roku o g. 23.59. Prace nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

6. W konkursie nie mogą brać udziału zdjęcia nadesłane na konkurs w 2016 roku.


W poniedziałek nadesłane zdjęcia znajdą się w czterech galeriach na naszej Facebook'owej stronie. Wówczas zacznie się głosowanie. Które zdjęcia z poszczególnej galerii otrzymają najwięcej głosów internautów, te znajdą się na winiecie kalendarza. Głosowanie skończy się w niedzielę 10 grudnia o g. 23.59.

Uwaga! Wysyłając do nas zdjęcia podpiszcie je imieniem i nazwiskiem autora. Napiszcie także, co przedstawia fotografia (jest to ważne np. w przypadku zdjęć z terenów gmin).

Pełny regulamin konkursu dostępny jest w tym miejscu.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages