Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

Za darmo badają poziom cukru we krwi i ciśnienie tętnicze

2017-11-14 11:17:56 (ost. akt: 2017-11-14 11:30:49)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Do godz. 10:15 z możliwości bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi i ciśnienia tętniczego skorzystała dziś prawie setka chętnych. Akcja prowadzona jest w powiecie bartoszyckim w związku ze Światowym Dniem Walki z Cukrzycą.

Z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Bartoszycach, Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach i działającej przy szpitalu fundacji prowadzona jest akcja bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi i ciśnienia tętniczego..

Dziś od g. 9:30 przyglądaliśmy się jej przebiegowi w budynku starostwa oraz w holu szpitala. Do g. 10 w starostwie wykonano badania 30. osobom w tym staroście Wojciechowi Prokockiemu i wicestaroście Janowi Zbigniewowi Nadolnemu. Możemy zdradzić, że wyniki mieli w normie.

Z możliwości badań korzystali zarówno interesanci jak i pracownicy starostwa.

Ok. godz. 10:15 w szpitalu przebadano już 45 osób a wciąż na badanie oczekiwała niewielka kolejka chętnych.

Akcja będzie kontynuowana jutro w godz. 9 - 12 w Urzędze Gminy w Bartoszycach a w kolejnych dniach w tych samych godzinach w Sępopolu (16 listopada), Bisztynku (17 listopada) i Górowie Iławeckim (20 listopada).


Warto skorzystać z tej okazji. Badanie trwa około 3 minut i jest bezbolesne o czym przekonał się piszący te słowa. (Wyniki w normie).

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages