Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

"Oblężona" strzelnica w ZSP nr 1 podczas zawodów z okazji Święta Niepodległości

2017-11-13 09:06:22 (ost. akt: 2017-11-13 09:20:40)

Małe "oblężenie" przeżyła w sobotę 11 listopada strzelnica bartoszyckiego "Mechaniaka" podczas zawodów zorganizowanych z okazji Święta Niepodległości o Puchar Starosty. Stawiło się ponad 40 osób, wśród których były całe rodziny.

Emocji było bardzo dużo, ponieważ organizatorzy przygotowali trzy konkurencje. Strzelano indywidualnie z karabinka pneumatycznego i sportowej broni palnej w postawie leżącej i stojącej oraz w rywalizacji drużynowej (2 osoby), w pojedynku strzeleckim.


W klasyfikacji indywidualnej złoty medal zdobył Mateusz Kozłowski, srebrny Paweł Drozdowski, a brązowy Piotr Słowikowski.
 Rywalizację drużynową, składającej się z sumy punktów uzyskanych w strzelaniu statycznym i w pojedynku strzeleckim, zdobyła kombinowana drużyna w składzie Grażyna Drozdowska i Kamil Boruszewski, przed Pawłem i Kacprem Drozdowskimi oraz Danielem Olender i Piotrem Tymcio.Zawody o Puchar Starosty zostały przeprowadzone przy współpracy Starostwa Powiatowego w Bartoszycach (wsparcie finansowe na zakup nabojów, medali i pucharu), ZSP nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach (strzelnica), LOK Bartoszyce (organizacja) i UM w Bartoszycach (dyplomy).

Janusz Stolarkiewicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages