Wtorek, 16 października 2018. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Zdjęcie Tygodnia. Tęcza nad jeziorkiem w Bartoszycach

2017-11-08 06:00:00 (ost. akt: 2017-11-08 05:56:20)
Tęcza nad jeziorkiem "Mleczarskim" w Bartoszycach.

Tęcza nad jeziorkiem "Mleczarskim" w Bartoszycach.

Autor zdjęcia: Mariusz Szczepaniak

Tęcza nad jeziorkiem "Mleczarskim" pokazana na zdjęciu Mariusza Szczepaniaka uzyskała najwięcej polubień i zostaje ono Zdjęciem Tygodnia w czterdziestym pierwszym tygodniu naszej fotograficznej zabawy.

W czterdziestym pierwszym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie Mariusza Szczepaniaka pokazujące tęczę nad jeziorkiem "Mleczarskim". Ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia i gratulujemy.

Zdjęcie zostało polubione 120 razy (do 8 listopada do godz. 6:00.)

W tym tygodniu w galerii jest osiem zdjęć, bo w poprzednim tygodniu nasz tygodnik musiał być złożony do druku już we wtorek a nie jak zwykle w środę. Wśród nich aż trzy przedstawiają tęczę. Po raz pierwszy zdarzyło się, że dwa zdjęcia uzyskały ponad 100 "lajków". To zdjęcie zwycięskie oraz Pawła Kincela przedstawiające tęczę pod Bisztynkiem.

Oto zasady naszej zabawy?

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. tom #2369588 | 81.15.*.* 8 lis 2017 08:20

    OOSTROOOO. dodajcie zdjęcie roku menelstwa przy informacji turystycznej lub w parku Elzbiety...

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages