Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Bartoszyce. Uwaga! Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach

2017-10-28 06:30:00 (ost. akt: 2017-10-30 14:26:15)

Autor zdjęcia: Archiwum

W dniach od 30 października 2017r. od godz. 12:00, do dnia 2 listopada 2017r., do godz. 7:00, będzie obowiązywała tymczasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie Cmentarzy Komunalnych w Bartoszycach przy ulicy Kętrzyńskiej oraz przy ul. Leśnej.

Zmiany jakie będą obowiązywały:

Fot. red.
1. Na ul. Konopnickiej, Leśnej oraz ul. Poprzecznej na całej długości ustawione będą znaki: „Zakaz zatrzymywania”.

2. Parkowanie dozwolone będzie tylko w miejscach oznaczonych odpowiednimi znakami.


Jeśli wystąpią utrudnienia na skrzyżowaniu ulic M. Konopnickiej i Kętrzyńskiej to ruch do centrum, kierowany będzie tak jak na planie.
Fot. red.
Jeśli wystąpią utrudnienia na skrzyżowaniu ulic M. Konopnickiej i Kętrzyńskiej to ruch do centrum, kierowany będzie tak jak na planie.
3. Wyjazd z ul. Leśnej w kierunku centrum Bartoszyc w przypadku utrudnień na skrzyżowaniu ul. Kętrzyńskiej z ul. Konopnickiej będzie odbywał się objazdem prowadzącym przez ul. Poprzeczną w kierunku ul. Przemysłowej, oraz ul. Kolejową - Kajki – Drzewną – Orzeszkowej – Grota Roweckiego.

Objazd nie będzie dotyczył autobusów komunikacji miejskiej oraz pojazdów TAXI.

4. Wyjazd z ul. Konopnickiej na ul. Kętrzyńską, będzie możliwy tylko w kierunku ronda Solidarności, na wyjeździe z ul. Konopnickiej ustawiony będzie znak „Nakaz jazdy w prawo”.

5. Na parkingu przy cmentarzu na ul. Leśnej, zostanie wydzielone stanowisko dla autobusów komunikacji miejskiej oraz pojazdów TAXI.

Parkowanie innych aut będzie dozwolone na pozostałych miejscach, oznaczonych znakami pionowymi „Parking”. Taśmą wydzielone będą miejsca, gdzie będzie obowiązywał zakaz parkowania pojazdów.

6. Na ul. Kętrzyńskiej, parkowanie aut będzie możliwe na parkingu sklepu "Lidl" i "MediaExpert", oraz w innych dozwolonych miejscach.

W razie potrzeby policjanci z ruchu drogowego będą ręcznie kierować ruchem, prosimy kierujących, aby widząc policjanta na skrzyżowaniu dużo wcześniej sygnalizowali kierunek, w którym chcą jechać, ułatwi to i usprawni pracę policjantów i pozwoli Państwu szybciej dojechać do celu.

sierż szt. Marta Kabelis
KPP w Bartoszycach


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages