Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Bezledy. Dzień Edukacji Narodowej

2017-10-21 06:53:12 (ost. akt: 2017-10-21 07:00:01)

Autor zdjęcia: Katarzyna Jakubowska

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bezledach odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. Była akademia, nagrody i artystyczne występy uczniów.

Dnia 13. października 2017 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bezledach odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela).

Na początku głos zabrała dyrektor Marzena Wasyluk oraz zaproszeni goście. Mówili o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowali za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyli wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pod koniec dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom administracji.

Następnie odbyło się krótkie przedstawienie, które przygotowali gimnazjaliści z klasy 3 B i 2 z pod kierunkiem pani Marzeny Sawki i Katarzyny Jakubowskiej.

Młodzi artyści na wesoło uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i  troskę wręczając każdemu drobny upominek przygotowany wraz z uczniami przez panią Marzennę Nowicką, która przygotowała również całą dekorację.

Katarzyna Jakubowska

Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku - jest wykształcenie. W podziękowaniu za trud włożony w naszą edukacje, samych radości i sukcesów życzą przedszkolaki i uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bezledach.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages