Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Mają zamknąć dla ruchu odcinek ul. Paderewskiego

2017-10-10 13:04:52 (ost. akt: 2017-10-10 13:27:01)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Od jutrzejszego poranka (11 października) ruch drogowy w Bartoszycach będzie dodatkowo utrudniony bo naprawiana będzie kanalizacja deszczowa na ulicy Paderewskiego. Ruch na Paderewskiego od strony skrzyżowania z ul. Boh. Warszawy może zostać zamknięty.

Na stronach Urzędu Miasta Bartoszyce ukazał się komunika następującej treści:

"Urząd Miasta Bartoszyce informuje, że od godz. 7:00 w dniu 11 października 2017 r. do dnia 12 października 2017 r. (minimum) nastąpi zamknięcie ul. Paderewskiego dla ruchu pojazdów na odcinku od skrzyżowania z ul. Boh. Warszawy do ul. Nad Łyną.

Zamknięcie następuje w związku z awarią kanalizacji deszczowej, której usunięcie wymaga wykonania na tym odcinku robót ziemnych w jezdni ulicy na obydwu pasach ruchu."

Telefonując do Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego UM Bartoszyce dowiedzieliśmy się, że nie chodzi tu o zamknięcie całej ulicy Paderewskiego a jedynie o kilkudziesięciometrowy odcinek od skrzyżowania z ul. Bohaterów Warszawy do wjazdu w ulicę Nad Łyną za restauracją "Zacisze".

Ponieważ trudno jest przewidzieć zakres prac jaki musi być wykonany w związku z awarią jest możliwe, że ruch w tym miejscu odbywał sie będzie wahadłowo lub zostanie zamknięty zupełnie.

and


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. MIESZKANIEC #2348397 | 95.160.*.* 11 paź 2017 13:59

    Wielka fal złości na fb. Mieszkańcy Bartoszyc mają problem z czytaniem ze zrozumieniem, bądź nie potrafią odróżnić prac zaplanowanych od " AWARII "

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages