Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Nowy lider wśród wśród dzielnicowych

2017-09-29 09:40:00 (ost. akt: 2017-09-29 10:01:57)
Arkadiusz Tobisz w roku 2015 został uhonorowany tytyłem "Kawaler Białej Wstążki".

Arkadiusz Tobisz w roku 2015 został uhonorowany tytyłem "Kawaler Białej Wstążki".

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Dzielnicowy Arkadiusz Tobisz z Komisariatu Policji w Górowie Iławeckim prowadzi w plebiscycie na Najpopularniejszego Dzielnicowego w powiecie bartoszyckim. To Kawaler Białej Wstążki zwalczający przemoc domową.

Zobacz także: Plebiscyt. Głosuj na najpopularniejszego dzielnicowego Plebiscyt. Głosuj na najpopularniejszego dzielnicowego Rozpoczynamy głosowanie w nowym plebiscycie na Najpopularniejszego Dzielnicowego. Dzielnicowy to policjant pionu prewencji, który ma być najbliżej...
Sytuacja w rankingu na Najpopularniejszego Dzielnicowego w powiecie bartoszyckim jest bardzo dynamiczna. Liderem głosowania czytelników byli już st. asp. Radosław Kubowski z Sępopola oraz sierż. szt. Kamil Kuzia z Bisztynka, natomiast teraz na szczycie jest st. asp. Arkadiusz Tobisz z komisariatu w Górowie Iławeckim. Różnice między czołową trójką były jednak niewielkie i kolejne godziny mogły przynieść kolejne zmiany w ścisłej czołówce.

Arkadiusz Tobisz to policjant z 10-letnim stażem na stanowisku dzielnicowego. Pracuje w Górowie Iławeckim. W codziennej pracy zwraca szczególną uwagę na sytuację osób poszkodowanych przemocą w rodzinie. To między innymi jego działania przyczyniły się do ograniczenia tego zjawiska w rodzinach mieszkających w Górowie Iławeckim.

Jego praca została doceniona przez władze samorządowe, które w 2015 r. nagrodziły Arkadiusza Tobisza tytułem "Kawalera Białej Wstążki" w związku z pracą na rzecz osób poszkodowanych przemocą.

Zaangażowanie Arkadiusza Tobisza zostało zauważone przez mieszkańców Górowa Iławeckiego którzy wybrali go radnym w wyborach do Rady Miasta.

Aktualny ranking plebiscytu znajdziecie tu >

and, kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages