Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Konferencja opiekunów PCK. Podsumowania i plany na przyszłość

2017-09-25 08:48:22 (ost. akt: 2017-09-25 08:53:08)

W piątek 22 września 2017 r. w sali konferencyjnej MOPS w Bartoszycach odbyła się konferencja opiekunów Szkolnych Kół PCK oraz Klubów Wiewiórka.

Podczas spotkania wręczono statuetki i dyplomy za udział w w akcji pod hasłem "Gorączka złota". Szóste miejsce w województwie zajęła Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bartoszycach (128,9 kg), tuż za nią wyróżnienie otrzymał Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania (60,85 kg). Gratulujemy i dziękujemy wszystkim szkołom biorącym udział w zbiórce.

Ponadto w trakcie konferencji zostały omówione programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Podczas spotkania przekazano sto „Wyprawek dla żaka” z artykułów szkolnych. Zapoznano zebranych z planami pracy oddziału w rozpoczętym już roku szkolnym, celem uwzględnienia ich w pracy SK PCK.

Omówiono również programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, w tym "Mały ratowniczek", "Dbam o zdrowie", które przekazano opiekunom szkolnych kół PCK do realizacji.

Kierownik OR PCK podziękowała opiekunkom za tak liczne przybycie na konferencję, za pomoc w realizacji zadań czerwonokrzyskich przez Oddział Rejonowy PCK w Bartoszycach. Podkreśliła, że wspólna praca dała widoczne efekty w realizacji zadań merytorycznych i finansowych.

Złożyła również z okazji zbliżającego się Święta Edukacji Narodowej wszystkim opiekunkom najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz realizacji planów zawodowych, a także podziękowała zebranym za ich dotychczasową owocną pracę społeczną i zaapelowała o kontynuację zadań tych szczytnych idei czerwonokrzyskich w następnych latach. Każdy opiekun otrzymał upominek.

Beata Arodź
kierownik OR PCK
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages