Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Zdjęcie Tygodnia. Wieczorny krajobraz z wiatrakami

2017-09-20 06:00:00 (ost. akt: 2017-09-20 05:59:11)
Zdjęcie zostało wykonane podczas zachodu słońca nieopodal miejscowości Garbno. Na zdjęciu widzimy wiatraki prądotwórcze w tle, które świetnie podkreślają jakże piękny widok chmur. Wraz z drzewem tworzy się przepiękny krajobraz, który jest nie do opisania

Zdjęcie zostało wykonane podczas zachodu słońca nieopodal miejscowości Garbno. Na zdjęciu widzimy wiatraki prądotwórcze w tle, które świetnie podkreślają jakże piękny widok chmur. Wraz z drzewem tworzy się przepiękny krajobraz, który jest nie do opisania

Autor zdjęcia: Mateusz Ziemacki

Zdjęcie Mateusza Ziemackiego wykonane w okolicach Garbna zostało, głosami czytelników, Zdjęciem Tygodnia w trzydziestym czwartym tygodniu naszej fotograficznej zabawy.

W trzydziestym czwartym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie Mateusza Ziemackiego - mieszkańca Łabędnika wykonane koło Garbna w czasie zachodu słońca. Ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia i gratulujemy

Zdjęcie zostało polubione 134 razy (do 20 września do godz. 6:00.)

Oto zasady naszej zabawy?

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Trest #2332478 | 83.9.*.* 20 wrz 2017 19:23

    Trzeba wysłać do National Geographic na konkurs.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages