Czwartek, 6 sierpnia 2020. Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego

Zdjęcie Tygodnia. Chmury nad Wozławkami

2017-09-13 06:00:00 (ost. akt: 2017-09-20 05:56:22)
Pierzasto-kłębiaste chmury nad Wozławkami

Pierzasto-kłębiaste chmury nad Wozławkami

Autor zdjęcia: Patrycka Godzieba-Seńczyk

Zdjęcie Patrycji Godzieby-Seńczyk wykonane w Wozławkach zostało, głosami czytelników, Zdjęciem Tygodnia w trzydziestym trzecim tygodniu naszej fotograficznej zabawy.

W trzydziestym trzecim tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie Patrycji Godzieby-Seńczyk pokazujące chmury pierzasto-kłębiaste, tzw. baranki nad Wozławkami. Ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia i gratulujemy

Zdjęcie zostało polubione 70 razy (do 13 września do godz. 6:00.) Zdjęcie pani Patrycji zwyciężyło mimo, że opublikowaliśmy je wczoraj. "Walka" na polubienia trwała do końca. O zwycięstwie zdecydowało jedno polubienie. Zdjęcie Piotra Rucińskiego nad magicznym jeziorem Kinkajmskim zebrało ich bowiem 69.

Oto zasady naszej zabawy?

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. xxtr #2327569 | 46.175.*.* 14 wrz 2017 09:44

  z wozławek to znam tylko AR

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ..... #2326656 | 217.99.*.* 13 wrz 2017 09:26

  kota nie złapali, psa nie przejechali. Oczy w niebo i cisza.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Jan #2326638 | 83.9.*.* 13 wrz 2017 09:10

  Większość zdjęć to tylko fotki nieba, chmur, zachodów słońca itd, niektóre ładne inne do niczego, wszystkie łączy jedno brak inwencji i monotonia tematyczna.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages