Poniedziałek, 20 listopada 2017. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Liga sołecka gminy Bartoszyce: ciekawie w Łojdach i Parkoszewie

2017-09-12 09:16:16 (ost. akt: 2017-09-12 09:43:06)

Dwie kolejki rozegrały we wrześniu drużyny biorące udział w lidze sołeckiej gminy Bartoszyce. Liderem są Bezledy, które w 5. serii spotkań pokonały po niesamowitym meczu broniące tytułu Parkoszewo.

Mecz w Parkoszewie, w którym gospodarze zagrali w Bezledami, miał niesamowity przebieg. Obrońcy tytułu aż pięciokrotnie obejmowali prowadzenie, by za każdym razem je tracić. Mało tego, minutę przed końcem czasu goście zdobyli szóstą bramkę, która zapewniła im zwycięstwo i pozycję lidera.

Ciekawie było także w Łojdach, gdzie wydawało się, że gospodarze mają mecz pod kontrolą, bo w drugiej połowie prowadzili już 4:1. Zryw drużyny z Łabędnika doprowadził jednak do porażki miejscowych, a gościom dał pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.

Liga będzie miała teraz przerwę w związku z dożynkami w Kinkajmach. Następna kolejka zostanie rozegrana 24 września. Zagrają: Tolko — Parkoszewo, Łojdy — Kinkajmy, Bezledy — Łabędnik.

Tym samym w lidze, która w tym sezonie gra tzw. systemem szkockim, rozpocznie się seria rewanżowa.

Wyniki
4. kolejka (3 września)
• Łabędnik — Tolko 0:2 (0:1)

0:1 — Rydel (24), 0:2 — Blake (53)

• Kinkajmy — Parkoszewo 0:3 (0:1)
0:1, 0:2 — Mazuro (27, 38), 0:3 — Koziar (46)

• Bezledy — Łojdy 3:2 (0:0)
1:0 — Kajda (33), 1:1 — Jurkowski (35), 2:1 — Kurywczak (38), 3:1 — Hercer (43), 3:2 — Samul (45)

5. kolejka (10 września)
• Tolko — Kinkajmy 4:1 (1:1)

0:1 — Pliszka (23), 1:1 — Rydel (24), 2:1, 3:1 — Blake (37, 46), 4:1 — Jagielski (50)

• Łojdy — Łabędnik 4:5 (3:1)
1:0 — Perlejewski (9), 1:1 — Siedlecki (12), 2:1 — Michalska (15), 3:1, 4:1 — Jurkowski (27, 36), 4:2, 4:3, 4:4 — Lis (45, 47, 50), 4:5 — Czarny (55)

• Parkoszewo — Bezledy 5:6 (2:2)
1:0 — Sulżycki (8), 1:1 — Jakutowicz (12), 2:1 — Mazuro (14), 2:2 — Szczygielski (15), 3:2 — samobójcza (38), 3:3 — Mikusek (41), 4:3 — Tywoniuk (43), 4:4 — Szczygielski (46), 5:4 — Tywoniuk (51), 5:5 — Suchocki (57), 5:6 — Mikusek (59)

JB, kwk

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij