Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Od dwudziestu lat piszemy dla was. Dziękujemy za urodzinowe życzenia

2017-08-31 18:25:00 (ost. akt: 2017-09-01 09:55:42)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Czas płynie szybko. Można rzec, że nawet błyskawicznie. "Goniec Bartoszycki" ma już 20 lat. Z tej okazji na bartoszyckim deptaku zorganizowaliśmy skromne przyjęcie z muzyką, tortem, szampanem i "Gazetą Urodzinową".

Dziś od godz. 14 na deptaku w Bartoszycach stał nasz namiot, w którym rozmawialiśmy z naszymi czytelnikami, częstowaliśmy wszystkich chętnych naszym urodzinowym tortem upieczonym i udekorowanym przez piekarnię w Krawczykach, a dorośli uczcili z nami nasze dwudzieste urodziny lampką szampana.

Pomocy w zorganizowaniu naszej urodzinowej imprezy udzielił nam burmistrz Bartoszyc Piotr Petrykowski i pracownicy Urzędu Miasta, za co serdecznie dziękujemy.

Nasze skromne przyjęcie prowadził nieoceniony Mariusz Sieraj. Mieszkańcom Bartoszyc, Bisztynka, Sępopola, Górowa Iławeckiego, Sułowa, Galin, Bezled i wielu wsi z powiatu rozdawaliśmy specjalną "Gazetę Urodzinową", w której podsumowaliśmy 20 lat istnienia na rynku "Gońca Bartoszyckiego", opublikowaliśmy ciekawe teksty, które kiedyś zdobyły popularność i wzbudziły zainteresowanie.

Z bukietem kwiatów od samorządu w Bisztynku przyjechała do nas sekretarz gminy Bisztynek Iwona Banach. Złożyła nam serdeczne życzenia, za które oczywiście dziękujemy.

Zaprzyjaźniona ekipa Telewizji Kablowej Bart-Sat w składzie: Marzena Bukowska i Adam Malinowski nagrała materiał z naszych urodzin, a nasz redaktor naczelny otrzymał w prezencie pióro, które wręczył mu i życzenia złożył prezes Bart-Satu Jerzy Nowicki.

Nie zabrakło też głośno, przez mikrofon, wypowiedzianych przez naszych Czytelników pięknych słów, podziękowań oraz życzeń na dalsze lata pracy.

Mieszkańcy Bartoszyc rozmawiali z nami o krzywych chodnikach, zgłaszali pretensje do lekarzy, mówili o problemach z urzędnikami. Tymi sprawami oczywiście się zajmiemy już wkrótce.

Dziś zobaczcie galerię zdjęć oraz zapisane na naszym profilu na Facebooku filmiki - relacje na żywo z naszych urodzin.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że dobrze się z nami bawiliście. Bez was wydawanie gazety nie miałoby sensu a dzięki wam ten sens nadal widzimy i nabraliśmy nowych sił i zapału do pracy.Więcej o naszych urodzinach przeczytacie w "Gońcu Bartoszyckim" za tydzień.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Gall Anonim #2319604 | 195.136.*.* 3 wrz 2017 09:06

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Niemieckie media, niemieckie standardy i niemieckie interesy. Pozdrawiamy.

 2. Tomasz Miroński #2319166 | 212.160.*.* 2 wrz 2017 13:50

  Rozdaliśmy na imprezie prawie 2000 gazet urodzinoiwych.

  Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

  1. krytyk #2318690 | 195.136.*.* 1 wrz 2017 16:33

   Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Heheh 20-lecie widzę świetują z wami tłumy, licze że to jedna z ostatnich okrągłych rocznic tej gazety, gdyż co drugi artykuł w waszej gazecie jest tragiczny....

  2. Henryk Z. #2318250 | 88.220.*.* 31 sie 2017 23:37

   " Być prorokiem to nie tyle widzieć, co się wie, ale wiedzieć , co się widzi". Abraham Heschel. Składam dla całej Redakcji jak i Czytelnikom najlepsze życzenia z okazji 20-lecia istnienia " Gońca Bartoszyckiego". Jako gazeta regionalna, swoją tematyką pozostanie wśród codziennych spraw mieszkańców - Waszych wiernych czytelników.

   Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Andrzej M. #2318166 | 195.136.*.* 31 sie 2017 21:47

   Wszystkiego dobrego z Górowa Iławeckiego dla całej Redakcji. Życzymy lekkiego pióra, ciekawych tematów oraz abyście nadal pozostali obiektywnymi obserwatorami naszego codziennego życia

   Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages