Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Absolwenci bartoszyckiego "Mechaniaka" spotkali się po 40 latach

2017-08-07 10:33:38 (ost. akt: 2017-08-07 10:42:07)

Na początku lipca piętnaścioro absolwentów klasy A Technikum Mechanicznego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Bartoszycach (rocznik 1972-1977) spotkało się po czterdziestu latach.

Spotkanie rozpoczęło się przed szkołą. Do g. 13 zwiedzaliśmy szkołę, wspominając dawne czasy. Następnie udaliśmy się na cmentarze, by zapalić znicze czterem kolegom, którzy od nas już odeszli.

O g. 15 przybyliśmy do jednej z bartoszyckich restauracji. Tu wymieniliśmy się adresami, telefonami i pocztą elektroniczną. Po toaście każdy z nas w kilku zdaniach opowiedział o sobie. W dalszej części spotkania wspominaliśmy czasy szkolne.
Spotkanie zakończyło się deklaracją, że spotkamy się za rok w jeszcze większym gronie.

Organizatorem spotkania był Stanisław Nowak. Uczestniczyli w nim: Krystyna Jakóbczak, Stanisław Nowak, Piotr Lewko, Władysław Maj, Jarosław Dziadulewicz, Krzysztof Faliszewski, Andrzej Stankiewicz, Stanisław Sokoliński, Zbigniew Marcinkiewicz, Andrzej Maculewicz, Ryszard Komor, Krzysztof Mazurek, Andrzej Krawczyk, Leszek Wesołowski i piszący te słowa Henryk Gałązka.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages