Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Leniwy weekend: Wojtek Gęsicki & Rafał Grząka

2017-08-04 06:26:33 (ost. akt: 2017-08-04 06:31:03)

Autor zdjęcia: Bartoszycki Dom Kultury

Zapraszamy na kolejny Leniwy weekendy w Bartoszyckim Domu Kultury. Tym razem będzie to recital Wojtka Gęsickiego i Rafała Grżąki.

W ramach cyklu "Leniwe Weekendy" Bartoszycki Dom Kultury serdecznie zaprasza na koncert piosenki literackiej i kabaretowej w wykonaniu Wojtka Gęsickiego i Rafała Grząki. Koncert odbędzie się na letniej scenie przy BDK 5 sierpnia 2017 r. o godz. 18:00. Wstęp wolny!

------------
Wojtek Gęsicki - liryk i prześmiewca. Ma dystans do siebie i do świata. Od pierwszych słów powitania łapie kontakt z widownią i trzyma go do końca swoją prawdą. Jego niesamowity ciepły głos wypełnia całą przestrzeń i skupia uwagę. Jest jednym z niewielu wykonawców naszych czasów, któremu zależy na rozmowie z Widzem.

Twórca wielu imprez i festiwali ogólnopolskich, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Od ponad 20 lat na profesjonalnej scenie.

Rafał Grząka - absolwent UMFC w Warszawie w klasie jednego z najwybitniejszych wirtuozów akordeonu prof. Klaudiusza Barana. Od 2013 roku pracuje jako asystent w klasie akordeonu w Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie jako doktor sztuk muzycznych.

Ponadto absolwent Policealnego Studium Jazzu w klasie akordeonu jazzowego prowadzonej przez legendę polskiego jazzu Andrzeja Jagodzińskiego.

Jest laureatem ponad 35 Międzynarodowych i Ogólnopolskich konkursów akordeonowych, m.in. w Castelfidardo, Popradzie, Radziejowicach, Gdańsku, Czechowicach-Dziedzicach, Przemyślu, Sanoku, Bratysławie. Od lat żywo uczestniczy w życiu artystycznym Stowarzyszenia Akordeonistów Polskich, swymi koncertami otwiera festiwale i konkursy.

Udziela się jako muzyk sesyjny w Polskim Radiu i Telewizji oraz w stacjach komercyjnych. Od wielu lat współpracuje z warszawskimi teatrami, współtworzy najróżniejsze projekty artystyczne (m.in. KLEZMAFOUR, THE NEW TRIO).

bdk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bdk

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages