Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Stand-up w Wiraż Pub

2017-07-17 11:09:17 (ost. akt: 2017-07-17 13:46:12)

Wiraż Pub w Bartoszycach zaprasza na stand-up, czyli eksplozję śmiechu serwowaną przez stojących na scenie mówców. Impreza odbędzie się w najbliższą środę o godz. 20.30.

Wystapią Sebastian Rejent i Michał Kutek z Stand-up Polska. Wieczór poprowadzi Krzysztof Sawczuk z Stand-up Warmia.

----------------------------------------------------------
SEBASTIAN REJENT
Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego.Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

MICHAŁ KUTEK
z wykształcenia prawnik, od dwóch lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba nam się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej, organizuje imprezy, współtworzy duet Kopanie Leżącego Stand-up.

bilety:
20 zł (przedsprzedaż w Wirażu i na niebawem www.kupbilecik.pl)
25 zł (w dniu występu).
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages