Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Strażacki tydzień. Dwa pożary, sześć zagrożeń miejscowych

2017-07-11 07:31:49 (ost. akt: 2017-07-11 11:33:31)

Autor zdjęcia: st. kpt. Marek Wojczulanis

Podczas minionego tygodnia tj. w okresie od 3 do 9 lipca br. strażacy powiatu bartoszyckiego internowali 8-krotnie. Zarejestrowaliśmy 6 zdarzeń zakwalifikowanych jako miejscowe zagrożenia i dwa pożary.

Do najpoważniejszego zdarzenia w zakresie działań gaśniczych doszło 6 lipca.Doszło wówczas do pożaru mieszkania w budynku mieszkalnym w Bartoszycach przy ul. Kętrzyńskiej.

Natomiast w zakresie likwidacji skutków miejscowych zagrożeń działania jakie podejmowali bartoszyccy strażacy związane były ze zdarzeniem na drodze DK 51, gdzie wyniku nagłego hamowania autobusu dwie pasażerki znajdujące się w pojeździe doznały lekkich obrażeń.

Pozostałe działania dotyczyły zabezpieczenia lądowania i startu śmigłowca ratowniczego LPR, usunięciu zagrożenia spowodowanego przez owady błonkoskrzydłe oraz działań niwelujących skutki silnych i porywistych wiatrów.

Ogółem w ubiegłym tygodniu, w działania zaangażowanych było 45 strażaków powiatu bartoszyckiego.

st. kpt. Marek Wojczulanis
KP PSP w Bartoszycach

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages