Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Bezledy. Absolwenci pożegnali się ze szkołą

2017-06-28 06:35:45 (ost. akt: 2017-06-28 06:46:16)

Autor zdjęcia: Bogumił Plona

Absolwenci gimnazjum w Bezledach pożegnali się ze szkołą. Uroczystość odbyła się 22 czerwca w Domu Kultury w Bezledach. Trzydziestu pięciu młodych ludzi rozpoczyna nowy etap w ich życiu.

22 czerwca 2017 r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Bezledach odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas III gimnazjum. Trzydziestu pięciu absolwentów po raz ostatni spotkało się w Domu Kultury w Bezledach, aby podziękować rodzicom i nauczycielom za troskę i wparcie.

Na początku uroczystości pani dyrektor Marzena Wasyluk powitała gości: sekretarza gminy Bartoszyce W. Kowalika, ppor. Straży Granicznej K. Matejunasa, kiierownika Domu Kultury w Bezledach J. Makowskiego, menadżera Gminnej Hali Sportowej T. Zarembę, przewodniczącą rady rodziców A. Białą oraz rodziców i pracowników szkoły.

Trzecioklasiści z rąk pani dyrektor Marzeny Wasyluk i pani wicedyrektor Zenony Baranowskiej otrzymali Dyplomy Absolwenta z życzeniami powodzenia na nowym etapie życia.

Młodzież odwdzięczyła się wszystkim zebranym piosenkami, wierszami i prezentacją zdjęć z trzyletniej nauki w gimnazjum. Nie zabrakło również wzruszających chwil pożegnań z wychowawcami, którzy nie kryli wzruszenia, rozstając się ze swoimi wychowankami.

Również drugoklasiści wyróżnili swoich starszych kolegów drobnymi upominkami i gratulacjami z okazji ukończenia szkoły.

Ten szczególny dzień był także niezapomniany dla gimnazjalistów, którzy otrzymali wyróżnienia i pochwały za wysokie wyniki w nauce i godną postawę ucznia.

Do "Złotej Księgi" wpisali się: Aleksandra Kraśniewicz z kl. I, Wiktoria Bloch z klasy II a, Katarzyna Gładkowska z kl. II b i Zuzanna Sófczyńska z kl. III.

Życzymy wszystkim absolwentom spełnienia marzeń, sukcesów w nowych szkołach i wytrwałości w realizacji życiowych planów.

Agnieszka Klimek


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages