Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Karatecy egzamin na wyższe stopnie tym razem odbyli w Lidzbarku Warmińskim

2017-06-24 10:28:44 (ost. akt: 2017-06-24 10:31:31)

Autor zdjęcia: Kamil Onyszk

W środę 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkoleniowego oraz egzamin na stopnie szkoleniowe kyu naszych zawodników. Tym razem uroczystość odbyła się w Lidzbarku Warmińskim i była połączona z obchodami 40-lecia lidzbarskiej sekcji.

Na macie pojawiło się 150 zawodników i zawodniczek uczestniczących w uroczystościach. Rodzice jak zwykle nie zawiedli i szczelnie zapełnili trybuny, kibicując swoim dzieciom.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: starosta lidzbarski Jan Harahaj, burmistrz Bisztynka Marek Dominiak, burmistrz Lidzbarka Warm. Jacek Wiśniowski, którzy nagradzali zawodników. Również klub nagrodził zawodników kimonami za frekwencję, pracę na treningach oraz medalami za wysokie i wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2016/2017.

Następnie odbył się pokaz mistrzów w wykonaniu sensei: Jarosława Kwaśniewskiego, Krzysztofa Szczepańskiego, Tomasza Misiewicza, Diany Pachulskiej, Rafała Czerniewskiego, Krystiana Archackiego oraz sempai Renaty Turek i Krzysztofa Dziębowskiego.

Po pokazach 124 zawodników przystąpiło do egzaminu, który przeprowadziła komisja w składzie shihan Krzysztof Borowiec 5 Dan, sensei Jarosław Kwaśniewski 2 Dan, Krzysztof Szczepański 2 Dan. Po kilkugodzinnych zmaganiach wszyscy egzamin zaliczyli pozytywnie. Najwyższe stopnie kyu zdobyli: Wzorek Adrian 3, Wolszczak Damian 3, Zawadzka Marta 3.1, Dydziński Damian 3.1.

Gratulujemy zawodnikom, dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji imprezy i wszystkim, którzy nas wspierają od 40 lat, osu!

Andrzej Litwin

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages