Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Za znęcanie się w warunkach recydywy został aresztowany

2017-06-20 07:45:38 (ost. akt: 2017-06-20 07:53:49)

Autor zdjęcia: Kadr z filmu. KPP Bartoszyce

Awanturował się z siostrą i matką, był pod działaniem alkoholu. Gdy siostra zwróciła mu uwagę, wybił szybę w drzwiach.Funkcjonariusze znaleźli mężczyznę i zatrzymali go. Sąd go aresztował.

W piątek, (16 czerwca 2017 r.), siostra 60 – letniego mężczyzny wezwała policję, po tym jak jej nietrzeźwy brat, w trakcie awantury wybił szybę w drzwiach. Mężczyzna, spodziewając się przyjazdu policji wyszedł z domu i myślał, że uniknie odpowiedzialności za swoje zachowanie.

Siostra i matka mężczyzny, powiedziały policjantom, że awantury jakie rozgrywają się w ich domu nie są niczym nowym i że 60- latek miał już wyrok za znęcanie nad nimi.

Policjanci szukali mężczyzny w okolicy miejsca zamieszkania i znaleźli go spacerującego po miejscowości gdzie mieszka. Był pod działaniem alkoholu. Z uwagi na realne zagrożenie jakie stwarzał swoim bliskim, policjanci podjęli decyzję, że należy zatrzymać mieszkańca gm. Bartoszyce, aby zapewnić bezpieczeństwo pokrzywdzonym kobietom.

60 – latek był zatrzymany w policyjnej celi od piątku. W niedzielę (18 czerwca.) usłyszał zarzut psychicznego znęcania nad siostrą i matką w warunkach recydywy, oraz fizycznego znęcania nad siostrą.

W poniedziałek sąd w Bartoszycach wydał postanowienie o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyzna za kratami poczeka na proces.

Z uwagi na recydywę, czyli powrót do przestępstwa kara jaka mu grozi może być wyższa. Grozi mu nawet 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.sierż szt. Marta Kabelis, and
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Żenua #2269311 | 88.220.*.* 20 cze 2017 08:02

    Operator kamery to powinien Oskara otrzymać za zdjęcia .

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages