Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Stowarzyszenie Wspólny Dom wyróżnione w konkursie "Godne Naśladowania"

2017-06-19 12:24:17 (ost. akt: 2017-06-19 12:27:27)

Autor zdjęcia: Gmina Bartoszyce

Stowarzyszenie Wspólny Dom Na Rzecz Mieszkańców Gminy Bartoszyce, jako jedyne z powiatu bartoszyckiego, zostało wyróżnione w konkursie „Godni Naśladowania”. Konkurs organizowany jest przez Radę Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Ideą Konkursu jest promowanie najlepszych, godnych naśladowania inicjatyw organizacji pozarządowych, działaczy społecznych, animatorów, ciał dialogu, samorządów w zakresie współpracy z III sektorem.

Konkurs organizowanych jest w dziewięciu kategoriach, na które wpłynęło ponad 70 zgłoszeń. Stowarzyszenie Wspólny Dom otrzymało wyróżnienie specjalne w kategorii „Organizacja Godna Naśladowania”.

— Cieszymy się bardzo, że za swoje działania zostaliśmy docenieni w województwie, zwłaszcza, że stowarzyszenie aktywnie działa dopiero od dwóch lat — mówi Monika Dołżycka, prezes stowarzyszenia.

— Jednak nie byłoby nas i tej nagrody, gdyby nie inni członkowie naszego stowarzyszenia, którzy aktywnie włączają się w realizację celów statutowych, piszą projekty, organizują życie społeczne w swoich miejscowościach.

Przy okazji chciałabym podziękować również samorządowi gminnemu i Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Tolko, którzy wspierają nas merytorycznie i organizacyjnie — kończy Dołżycka.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GminaBartoszyce

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages