Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

II Gminne Spotkanie Przedszkolaków "Bawimy się językiem angielskim”

2017-06-19 11:54:21 (ost. akt: 2017-06-19 11:58:33)

Autor zdjęcia: Łojewska Dorota

Przedszkolaki z gminy Bartoszyce spotkały się aby uczyć się i bawić językiem angielskim. Spotkanie odbyło się w Przedszkolu Gminnym nr 1 w Bartoszycach.

9 czerwca 2017 roku już po raz drugi Przedszkole Gminne Nr 1 w Bartoszycach było organizatorem Gminnego Spotkania Przedszkolaków „Bawimy się z językiem angielskim”, w którym brały udział przedszkolaki ze wszystkich placówek oświatowych, działających na terenie gminy Bartoszyce.

Celem spotkania była wspólna zabawa w grupie rówieśniczej, wykorzystanie naturalnej aktywności dzieci w procesie przygotowania do nauki języka angielskiego, a także rozbudzenie u dzieci pozytywnej motywacji do nauki języka obcego W tym roku motywem przewodnim spotkania byli bohaterowie bajki „Klub Przyjaciół Myszki Miki”.

Każda z placówek przygotowała sylwetę postaci pochodzącej z tej bajki. Po przywitaniu przybyłych gości przez panią Helenę Wojtkiewicz dyrektor Przedszkola Gminnego nr 1 w Bartoszycach, panią Iwonę Birecką kierownika Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Gminy Bartoszyce oraz przedszkolaków - gospodarzy spotkania, nastąpiła prezentacja przygotowanych zabaw i piosenek w języku angielskim.

Na dzieci czekały różnego rodzaju niespodzianki - zabawy w języku angielskim przygotowane przez gospodarzy oraz zabawy ruchowe w ogrodzie przedszkolnym. Bardzo dziękujemy nauczycielom i ich podopiecznym za przybycie i wspólną zabawę z językiem angielskim.

K. SznitowskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: gmina

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages