Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Wolontariusze z Wojciech nocowali w szkole i podsumowali swoją działalność

2017-06-13 11:41:46 (ost. akt: 2017-06-13 11:46:04)

Autor zdjęcia: Teresa Bryła

W piątek 9 czerwca wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wojciechach pod opieką Agnieszki Pawelczyk i Ilony Szarejko podsumowali działalność koła wolontariatu.

Matka Teresa z Kalkuty: "Spałam i śniłam, że życie jest samą przyjemnością, obudziłam się i spostrzegłam, że życie jest służbą na rzecz innych. Służyłam i zobaczyłam, że służba jest przyjemnością".


Uczniowie wraz z paniami zorganizowali nocowanie w szkole, gdzie spędzili czas od g. 18 w piątek do g. 10 następnego dnia. „Nocka” rozpoczęła się od wspólnego ogniska, przy którym nie zabrakło rozmów na temat udzielanej pomocy. Następnie uczniowie grali w piłkę siatkową, piłkę nożną oraz brali udział w zabawie „Światełko”.

Po przygotowaniu się do snu, członkowie koła oglądali film pt. „Podaj dalej”, którego głównym tematem jest pomoc udzielana innym. W sobotę uśmiechnięci uczniowie spakowali swoje rzeczy, zjedli śniadanie i z rodzicami wrócili do domów.

Podczas spotkania zostały podsumowane wszelkie działania, których dokonali wolontariusze oraz podjęto plany na kolejny rok szkolny. Wszyscy uczniowie są bardzo zadowoleni z działalności Szkolnego Koła Wolontariatu. Dziękujemy im za chęć pracy na rzecz wolontariatu oraz tym wszystkim, którzy w ciągu całego roku szkolnego pomagali nam w organizacji wszelkich akcji.

Ilona SzarejkoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: teresa

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages