Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

XVI Gminne Spotkanie Przedszkolaków w Galinach

2017-06-13 07:35:38 (ost. akt: 2017-06-13 07:44:07)

Autor zdjęcia: Iwona Sikorska

"Każdy z nas zyska na ochronie środowiska." Pod takim hasłem 8 czerwca 2017 r. odbyło się XVI Gminne Spotkanie Przedszkolaków zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. Leśników Polskich w Galinach.

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania była ekologia oraz ochrona środowiska naturalnego. Wszystkie przybyłe „Ekoskrzaty” w obecności zaproszonych gości musiały zaliczyć test wiedzy o ekologii.

Następnie złożyły uroczystą przysięgę, po której otrzymały odznakę „Przyjaciela przyrody”. Uświetniając spotkanie każda z przybyłych grup przedszkolaków zaprezentowała wiersz lub piosenkę.

Po części teoretycznej przyszedł czas na praktyczne działania. Pracowite „Ekoskrzaty” wykonały z materiałów odpadowych przepiękne leśne zwierzęta. Po zakończonej pracy jak na prawdziwych przyjaciół przyrody przystało wszystkie pozostałe śmieci zostały posegregowane i wrzucone do odpowiednich pojemników.

Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie przebiegło w miłej, pełnej zabawy i radości atmosferze, integracji ze środowiskiem naturalnym oraz dbałości o nie.

Wiedza jaką przedszkolaki zdobyły w trakcie zabawy podczas naszego spotkania z pewnością zaowocuje w przyszłości z korzyścią dla środowiska, a tym samym każdego z nas.

Jolanta TopczyłkoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: marko

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages