Kosa Konstancin znowu najlepsza w turnieju 10-latków Legia-Bart w Bartoszycach

2017-06-12 12:01:43(ost. akt: 2017-06-12 12:29:49)
Drugi rok z rzędu rozgrywany w Bartoszycach piłkarski turniej 10-latków Legia-Bart o puchar prezesa KP Legia Warszawa wygrała Kosa Konstancin. Przez trzy dni na Orliku przy ul. Bema grało 16 drużyn.
W tegorocznej edycji zagrały kluby z Polski, Rosji, Ukrainy i Łotwy. Podium obsadziły jednak polskie zespoły. Drugi rok z rzędu najlepsi byli zawodnicy Kosy Konstancin. Drugie miejsce zajęła Polonia Warszawa, a trzecie pomorska kadra Piłkarska Przyszłość z Lotosem.

Dwie z trzech nagród indywidualnych trafiły do piłkarzy Kosy. Najlepszym strzelcem został Filip Ciara, nagrodę dla najlepszego bramkarza odebrał Jan Multan. Z kolei najlepszym zawodnikiem całego turnieju uznano Tomasza Birra z Piłkarskiej Przyszłości z Lotosem.