Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

"Szóstka" biega z całą Polską

2017-06-01 09:45:36 (ost. akt: 2017-06-01 09:50:48)

Autor zdjęcia: Przedszkole Publiczne nr 6

Przedszkole Publiczne nr 6 w Bartoszycach po raz pierwszy zorganizowało sportowo-rekreacyjną akcję "Cała Polska biega - bieg z Szóstką". Wszyscy jej uczestnicy zostali medalistami.

Dnia 29 maja w Przedszkolu Publicznym nr 6 w Bartoszycach odbyła się po raz pierwszy impreza sportowa "Cała Polska biega - bieg z Szóstką".

Imprezę rozpoczął wspólny bieg dzieci z rodzicami. Celem imprezy było promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnego spędzania czasu wśród dzieci i rodziców.
Jako przedszkole chcemy promować wśród wychowanków i rodziców zdrowy, aktywny tryb życia.

Promocja zdrowego stylu życia jest procesem umożliwiającym ludziom zwiększenie kontroli nad własnym zdrowiem, jego poprawą oraz utrzymaniem.

Na stadionie miejskim, Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bartoszycach zapewnił nam wiele sportowych atrakcji. W czterech konkurencjach brały udział wszystkie grupy przedszkolne.

Dzieci miały okazję wykazać się sprytem oraz zdrową rywalizacją. Natomiast rodzice okazali się najlepszymi kibicami małych sportowców.

W efekcie wszyscy uczestnicy imprezy sportowej otrzymali medale ufundowane przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji, które sprawiły ogromną radość przedszkolakom.

Cieszymy się, że wspólnie jako nauczyciele i rodzice możemy łączyć swoje serca i siły, aby działać dla dobra dzieci.

Mamy nadzieję, że impreza sportowa spowoduje, że chętnie będziemy kontynuować propagowanie biegów wśród przedszkolaków i rodziców.

Przedszkole Publiczne nr 6


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages