Zwycięstwo Victorianek ze Stomilem II w zaległym meczu III ligi piłki nożnej kobiet

2017-05-31 20:02:52(ost. akt: 2017-05-31 20:12:17)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W środowe popołudnie 31 maja piłkarki Victorii Bartoszyce rozegrały u siebie zaległe spotkanie III ligi. Ich rywalkami był Stomil II Olsztyn SA.
Spotkanie zakończyło się po myśli zespołu z Bartoszyc. Do przerwy było jeszcze 0:0, ale po zmianie stron Victoria strzeliła dwa gole.

Najpierw uczyniła to debiutująca w zespole Magda Węgrzynowska. Wynik podwyższyła kilkanaście minut później najlepsza strzelczyni bartoszyckiej drużyny Agnieszka Krauze.

Olsztynianki odpowiedziały jeszcze golem, ale do remisu doprowadzić już nie zdołały. Tym samym Victoria wygrała po raz 7. w sezonie. Kolejność w lidze przedstawia się następująco: 1. Stomilanki II Olsztyn (45 pkt), 2. Stomil II (28), 3. Victoria (25), 4. GKS LZS Wikielec (19), 5. MOSiR Kętrzyn (17), 6. Olimpia Elbląg (12).

Do zakończenia rozgrywek zostały jeszcze trzy kolejki. W nim podopieczne trenera Kamila Szajdy zagrają na wyjazdach ze Stomilem II (4 czerwca) i Olimpią (10 czerwca) oraz u siebie z MOSiR-em (14 czerwca).