Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Promowali zdrowy tryb życia i wspaniale się bawili [ZDJĘCIA]

2017-05-22 14:44:41 (ost. akt: 2017-05-22 15:17:20)

20 maja na terenie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo–Wychowawczej im. Janusza Korczaka w Bartoszycach, odbył się X Festyn Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Stwórz-My Jutro w Bartoszycach i Wielofunkcyjną Placówkę Opiekuńczo–Wychowawczą.

Impreza miała charakter rodzinny, podczas której odbyły się gry zespołowe, sportowe, kulturalno-rozrywkowe. Gry, zabawy i konkursy prowadzone były przez animatora zabaw dla dzieci „Klaunada” i członków Stowarzyszenia Stwórz-My Jutro.

Dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki spędziły czas wspólnie ze swoimi rodzinami, osobami zaprzyjaźnionymi i krewnymi, oraz zaproszonymi gośćmi.

Poza konkursami i zabawami odbyło się wspólne biesiadowanie przy grillu oraz słodkim poczęstunku wraz z lodami i owocami. W festynie udział wzięło około 100 osób.

Głównym celem festynu była integracja dzieci z rodzinami, ukazanie zdrowego stylu życia oraz profilaktyka alkoholowa, a zakładanym efektem wyrobienie u rodziców i dzieci zdrowego stylu życia, bez używek i nałogów.

Organizatorzy

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages