Poniedziałek, 20 listopada 2017. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

MDK trzeci w "swoim" turnieju. Tak dużej imprezy nie ma w całej północno-wchodniej Polsce

2017-05-16 12:41:17 (ost. akt: 2017-05-16 12:56:36)

MDK Bartoszyce zajął trzecie miejsce podczas trwającego trzy dni V Wiosennego Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce "Handball Nova Mazur" — rocznik 2006 i młodsi.

Zainteresowanie turniejem przerosło oczekiwania organizatorów. Zagrało 18 zespołów z 6 województw, a cztery kolejne drużyny oczekiwały na to, że ktoś w ostatnim momencie zrezygnuje i będą mogły wskoczyć na wolne miejsce.

Jak podkreślali organizatorzy (Stowarzyszenie Sympatyków Młodzieżowego Domu Kultury w Bartoszycach "Pasja", przy dofinansowaniu ze środków Urzędu Miasta, MDK Bartoszyce oraz firmy Nova Mazur), tak dużego turnieju nie było jeszcze w całej północno-wschodniej Polsce!

Zawody trwały trzy dni (12-14 maja). Mecze odbywały się w halach przy ulicy Limanowskiego w Bartoszycach oraz w Gminnej Hali Sportowej w Bezledach.

Wyniki
Faza wstępna
Grupa A

MDK I BARTOSZYCE - KS VICTORIA PIASECZNO 15:1
MDK I BARTOSZYCE - SP 1 BRODNICA 20:9
KS VICTORIA PIASECZNO - SP 1 BRODNICA 8:11

1. MDK I BARTOSZYCE 4p. 35-10
2. SP 1 BRODNICA 2p. 20-28
3. KS VICTORIA PIASECZNO 0p. 9:26

Grupa B
SP 3 MORĄG - UKS KONTRA I WARSZAWA 1:10
SP 3 MORĄG - SP 12 TCZEW 2:16
UKS KONTRA I WARSZAWA - SP 12 TCZEW 3:6

1. SP 12 TCZEW 4p. 22-5
2. UKS KONTRA I WARSZAWA 2p. 13-7
3. SP 3 MORĄG 0p. 3:26

Grupa C
UKS SPRINT ULAN-MAJORAT - UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW 8:18
UKS SPRINT ULAN-MAJORAT - GUKS BELLATOR RYJEWO 7:19
UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW - GUKS BELLATOR RYJEWO 9:16

1. UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW 4p. 34-17
2. GUKS BELLATOR RYJEWO 2p. 28-23
3. UKS SPRINT ULAN-MAJORAT 0p. 15-37

Grupa D
UKS JEDYNKA ŁUKÓW - UKPR AGRYKOLA WARSZAWA 8:8
UKS JEDYNKA ŁUKÓW - UKS 49 BIAŁYSTOK 7:5
UKPR AGRYKOLA WARSZAWA - UKS 49 BIAŁYSTOK 11:2

1. UKPR AGRYKOLA WARSZAWA 3p. 19-10
2. UKS JEDYNKA ŁUKÓW 3p. 15-13
3. UKS 49 BIAŁYSTOK 0p. 7-18

Grupa E
MDK II BARTOSZYCE (rocz.2007/08) - UKS WILANOWIA WARSZAWA 4:25
MDK II BARTOSZYCE (rocz.2007/08) - UKS BAT KARTUZY 2:20
UKS WILANOWIA WARSZAWA - UKS BAT KARTUZY 13:12

1. UKS WILANOWIA WARSZAWA 4p. 38-16
2. UKS BAT KARTUZY 2p. 32-15
3. MDK II BARTOSZYCE (rocz.2007/08) 0p. 6:45

Grupa F
MKS MOSIR KĘTRZYN - UKS KONTRA II WARSZAWA 26:1
MKS MOSIR KĘTRZYN - MTS KWIDZYN 13:7
UKS KONTRA II WARSZAWA - MTS KWIDZYN 1:19

1. MKS MOSIR KĘTRZYN 4p. 39-8
2. MTS KWIDZYN 2p. 26-14
3. UKS KONTRA II WARSZAWA 0p. 2-45

Faza eliminacyjna
Grupa G

UKS KONTRA II WARSZAWA - MDK I BARTOSZYCE 7:18
UKS KONTRA II WARSZAWA - UKS SPRINT ULAN-MAJORAT 9:1
MDK I BARTOSZYCE - UKS SPRINT ULAN-MAJORAT 16:3

1. MDK I BARTOSZYCE 4p. 34-10
2. UKS KONTRA II WARSZAWA 2p. 16:19
3. UKS SPRINT ULAN-MAJORAT 0p. 4-25

Grupa H
SP 12 TCZEW - GUKS BELLATOR RYJEWO 12:13
SP 12 TCZEW - UKS 49 BIAŁYSTOK 10:1
GUKS BELLATOR RYJEWO - UKS 49 BIAŁYSTOK 11:10

1. GUKS BELLATOR RYJEWO 4P. 24-22
2. SP 12 TCZEW 2p. 22-14
3. UKS 49 BIAŁYSTOK 0p. 11-21

Grupa I
MDK II BARTOSZYCE (rocz. 2007/08) - UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW 6:15
MDK II BARTOSZYCE (rocz.2007/08) - UKS JEDYNKA ŁUKÓW 2:18
UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW - UKS JEDYNKA ŁUKÓW 6:11

1. UKS JEDYNKA ŁUKÓW 4p. 29-8
2. UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW 2p. 21-17
3. MDK II BARTOSZYCE (rocz.2007/08) 0p. 8-33

Grupa J
UKPR AGRYKOLA WARSZAWA - UKS BAT KARTUZY 13:4
UKPR AGRYKOLA WARSZAWA - UKS KONTRA II WARSZAWA 18:1
UKS BAT KARTUZY - UKS KONTRA II WARSZAWA 14:5

1. UKPR AGRYKOLA WARSZAWA 4p. 31:5
2. UKS BAT KARTUZY 2p. 18:18
3. UKS KONTRA II WARSZAWA 0p. 6-32

Grupa K
UKS WILANOWIA WARSZAWA - MTS KWIDZYN 10:9
UKS WILANOWIA WARSZAWA - KS VICTORIA PIASECZNO 15:6
MTS KWIDZYN - KS VICTORIA PIASECZNO 10:4

1. UKS WILANOWIA WARSZAWA 4p. 25-15
2. MTS KWIDZYN 2p. 19-14
3. KS VICTORIA PIASECZNO 0p. 10-25

Grupa L
MKS MOSIR KĘTRZYN - SP 1 BRODNICA 23:4
MKS MOSIR KĘTRZYN - SP 3 MORĄG 23:3
SP 1 BRODNICA - SP 3 MORĄG 17:10

1. MKS MOSIR KĘTRZYN 4p. 46:7
2. SP 1 BRODNICA 2p. 21-33
3. SP 3 MORĄG 0p. 13-40

Faza półfinałowa
O miejsca I-VI
Grupa Ł

UKS WILANOWIA WARSZAWA - UKS JEDYNKA ŁUKÓW 10:9
UKS WILANOWIA WARSZAWA - MDK I BARTOSZYCE 15:13
MDK I BARTOSZYCE - UKS JEDYNKA ŁUKÓW 12:7

1. UKS WILANOWIA WARSZAWA 4p. 25-22
2. MDK I BARTOSZYCE 2p. 25-22
3. UKS JEDYNKA ŁUKÓW 0p. 16-22

Grupa M
MKS MOSIR KĘTRZYN - UKPR AGRYKOLA WARSZAWA 9:10
MKS MOSIR KĘTRZYN - GUKS BELLATOR RYJEWO 17:12
UKPR AGRYKOLA WARSZAWA - GUKS BELLATOR RYJEWO 16:12

1. UKPR AGRYKOLA WARSZAWA 4p. 26-21
2. MKS MOSIR KĘTRZYN 2p. 26:22
3. GUKS BELLATOR RYJEWO 0p. 24-33

O miejsca VII-XII
Grupa N

MTS KWIDZYN - UKS KONTRA I WARSZAWA 16:8
MTS KWIDZYN - UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW 12:6
UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW - UKS KONTRA I WARSZAWA 20:8

1. MTS KWIDZYN 4p. 28-14
2. UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW 2p. 26-20
3. UKS KONTRA I WARSZAWA 0p. 16-36

Grupa O
SP 12 TCZEW - UKS BAT KARTUZY 14:6
SP 12 TCZEW - SP 1 BRODNICA 15:11
UKS BAT KARTUZY - SP 1 BRODNICA 11:14

1. SP 12 TCZEW 4p. 29-17
2. SP 1 BRODNICA 2p. 25-26
3. UKS BAT KARTUZY 0p. 17-28

O miejsca XII-XVIII
Grupa P

KS VICTORIA PIASECZNO - MDK II BARTOSZYCE (rocz.2007/08) 8:5
KS VICTORIA PIASECZNO - UKS SPRINT ULAN-MAJORAT 10:7
MDK II BARTOSZYCE (rocz.2007/08) - UKS SPRINT ULAN-MAJORAT 9:15

1. KS VICTORIA PIASECZNO 4p. 18:12
2. UKS SPRINT ULAN-MAJORAT 2p. 22:19
3. MDK II BARTOSZYCE(rocz.2007/08) 0p. 14-23

Grupa R
SP 3 MORĄG - UKS 49 BIAŁYSTOK 5:9
SP 3 MORĄG - UKS KONTRA II WARSZAWA 7:6
UKS KONTRA II WARSZAWA - UKS 49 BIAŁYSTOK 3:10

1. UKS 49 BIAŁYSTOK 4p. 19-8
2. SP 3 MORĄG 2p. 12-15
3. UKS KONTRA II WARSZAWA 0p. 9-17

Faza finałowa o miejsca
XVII - UKS KONTRA II WARSZAWA - MDK II BARTOSZYCE(rocz.2007/08) 8:2

XV - UKS SPRINT ULAN-MAJORAT - SP 3 MORĄG 7:7 K 1:0

XII - KS VICTORIA PIASECZNO - UKS 49 BIAŁYSTOK 4:4 K 1:2

XI - UKS KONTRA I WARSZAWA - UKS BAT KARTUZY 14:11

IX - UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW - SP 1 BRODNICA 25:16

VII - MTS KWIDZYN - SP 12 TCZEW 11:10

V - UKS JEDYNKA ŁUKÓW - GUKS BELLATOR RYJEWO 20:10

III - MDK I BARTOSZYCE - MKS MOSIR KĘTRZYN 11:9

I - UKS WILANOWIA WARSZAWA - UKPR AGRYKOLA WARSZAWA 10:9

NAGRODY INDYWIDUALNE
SIÓDEMKA TURNIEJU

MVP – Korzeniowski Patryk - UKS WILANOWIA WARSZAW
NAJLEPSZY BRAMKARZ – Jakóbczak Max - UKPR AGRYKOLA WARSZAWA
NAJLEPSZY STRZELEC – Kiełczykowski Kornel - MKS MOSIR KĘTRZYN - 55 bramek
DOMINIK JANKOWSKI - MDK I BARTOSZYCE
Woliński Mikołaj - UKS JEDYNKA ŁUKÓW
Piekarski Oskar - GUKS BELLATOR RYJEWO
Biesiadecki Paweł - UKS WILANOWIA WARSZAWA

NAJLEPSI ZAWODNICY DRUŻYN
UKS KONTRA II WARSZAWA - Wojciechowski Fabio
MDK II BARTOSZYCE(rocz.2007/08) - Igor Możejko
UKS SPRINT ULAN-MAJORAT – Izdebski Michał
SP 3 MORĄG – Sydorczyk Bartosz
KS VICTORIA PIASECZNO – Poniedziałek Kajtek
UKS 49 BIAŁYSTOK – Bobel Maciej
UKS KONTRA I WARSZAWA - Bordzeł Bartek
UKS BAT KARTUZY – Kowalczuk Błażej
UKS NIEDŹWIADEK WĘGRÓW – Kraska Zygmunt
SP 1 BRODNICA – Tomaszewski Adrian
MTS KWIDZYN – Mechliński Kacper
SP 12 TCZEW – Legieć Bartłomiej
UKS JEDYNKA ŁUKÓW – Pracz Szymon
GUKS BELLATOR RYJEWO – Dobosz Oliwier
MDK I BARTOSZYCE - Marcel Jurewicz
MKS MOSIR KĘTRZYN – Tumkiewicz Łukasz
UKS WILANOWIA WARSZAWA – Guryn Michał
UKPR AGRYKOLA WARSZAWA – Bliszczyk Mikołaj

Najmłodszy uczestnik turnieju - strzelec 3 bramek Michał Kaliczyński (MDK II Bartoszyce -rocz.2009)

Skład MDK I Bartoszyce:
Wachsman Piotr, Prokocki Hubert, Uściniak Igor, Boiwka Marcel(4br.), Janowicz Olaf(8), Lewoń Gabriel(9), Borys Szymon(7), Jankowski Dominik(30), Lewoń Miłosz, Możejko Szymon(11), Jurewicz Marcel(34). Trener Jarosław Klimko

Skład MDK II Bartoszyce (rocznik 2007/08)
Szymański Nikodem, Kratkowski Antoni, Mazurek Igor(4br.), Sowiński Oskar(4), Zawadzki Jacek(2), Habiński Jakub, Matejunas Igor, Guttman Filip(1), Kaliczyński Michał(3), Matejunas Marcel, Jagiełło Jakub(1), Możejko Igor(7), Bembas Adam(2), Mauch Błażej(2), Drews Michał(1), Puszkiewicz Konrad, Bogusławski Dawid(1), Mazuro Jakub(2), Szurma Mikołaj. Trener Andrzej Cichocki.


AC



Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages