Poniedziałek, 26 października 2020. Imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Zdjęcie Tygodnia. Kwitnące poszycie lasu

2017-05-03 06:26:21 (ost. akt: 2017-05-03 06:43:07)
Kwitnące poszycie lasu koło Bisztynka

Kwitnące poszycie lasu koło Bisztynka

Autor zdjęcia: s. Arkadia Napiórkowska

Zdjęcia siostry Arkadii Napiórkowskiej kwitnące poszycie lasu koło Bisztynka zostało, głosami czytelników, Zdjęciem Tygodnia w czternastym tygodniu naszej fotograficznej zabawy.

W czternastym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie pokazujące kwitnące poszycie lasu w pobliżu Bisztynka. Autorką fotografii jest siostra Arkadia Napiórkowska. Ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia i gratulujemy.

Zdjęcie zostało polubione 30 razy (do 2 maja do godz. 15:00.)

Z uwagi na cykl wydawniczy naszej gazety w rywalizacji tym razem wzięło udział sześć zdjęć, bowiem składanie naszej gazety musieliśmy zakończyć 2 maja. W piętnastym tygodniu rywalizować będzie za to osiem zdjęć.

Oto zasady naszej zabawy?

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages