Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Mężczyzna zginął w pożarze domu przy ul. Konopnickiej

2017-04-27 09:04:12 (ost. akt: 2017-04-30 01:21:31)
W tym budynku doszło do tragedii. W pożarze mieszkania zginął 47-letni mężczyzna.

W tym budynku doszło do tragedii. W pożarze mieszkania zginął 47-letni mężczyzna.

Autor zdjęcia: Straż Pożarna

Prawdopodobnie w wyniku zatrucia dymem i spalinami zmarł 47-letni mężczyzna który przebywał w mieszkaniu budynku przy ul. Konopnickiej w Bartoszycach. Do pożaru doszło wczoraj ok. g. 23.

Trzy zastępy straży pożarnej (dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Bartoszycach i jeden Wojskowej Straży Pożarnej) gasiły pożar domu przy ul. Marii Konopnickiej w Bartoszycach do jakiego doszło wczoraj (26 kwietnia) około godz. 23.

W wyniku pożaru w jednym z mieszkań, zginął 47-letni mężczyzna. Jak się dowiedzieliśmy zmarł prawdopodobnie w wyniku zatrucia dymem i spalinami.
Otrzymujemy też informacje, że mężczyzna mógł zasnąć z palącym się papierosem w dłoni.

Na miejscu, poza strażą pożarną, pracował prokurator i policjanci.

Z budynku ewakuowano 11 osób. Nikt z ewakuowanych nie odniósł obrażeń ciała.

- Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy o g. 23:30. Gdy przybyli tam policjanci na miejscu pracowała już straż pożarna. Strażacy ewakuowali mieszkańców budynku. Jest w nim osiem mieszkań. Strażacy ujawnili zwłoki 47-letniego mieszkańca lokalu, w którym powstał pożar - mówi sierż szt. Marta Kabelis, oficer prasowy KPP w Bartoszycach.

- W tej chwili na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza z naszej komendy wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa, w celu ustalenia przyczyny pożaru - dodaje Marta Kabelis.

- Ciało zmarłego zostało przewiezione do prosektorium. Zostanie wykonana sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyny zgonu mężczyzny - mówi prokurator rejonowy w Bartoszycach Radosław Snopek.

and

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages