Granica w Węgorzewie z nieba do piekła i z powrotem

2017-04-21 10:58:06(ost. akt: 2017-04-22 18:00:27)

Autor zdjęcia: Granica Bezledy/Facebook

Vęgoria Węgorzewo była rywalem Granicy Bezledy w 22. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej.
Mecz zaczął się dobrze dla Granicy, bo do przerwy prowadziła po golu Łukasza Borasa.

W drugiej połowie drużyna z Bezled przeżyła jednak huśtawkę nastrojów. W 12 minut dała sobie strzelił trzy gole i wydawało się, że ze stanu 1:3 bardzo ciężko będzie się podnieść.

Tymczasem Granica zagrała szalenie ambitnie i nie tylko doprowadziła do remisu, ale jeszcze w samej końcówce zdobyła zwycięską bramkę!

Granica wygrała po raz 8. w sezonie. Drużyna ma teraz 26 punktów (bramki 40:58) i w tabeli awansuje na 10. miejsce, przeskakując Vęgorię.