Niedziela, 24 lutego 2019. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

"Ciernik" rozpoczął sezon wędkarski na Łynie

2017-04-14 07:19:36 (ost. akt: 2017-04-14 07:24:53)
Uczestnicy zawodów wędkarskich na rzece Łynie.

Uczestnicy zawodów wędkarskich na rzece Łynie.

Autor zdjęcia: Stara Rybitwa

Zenon Albin zwyciężył w rozpoczynających sezon wędkarski, otwartych zawodach, zorganizowanych na rzece Łynie przez Wędkarski Klub Sportowy "Ciernik".

Wędkarski Klub Sportowy "Ciernik" z Bartoszyc, sezon letni rozpoczął otwartymi zawodami w wędkarstwie spławikowym, które odbyły się 8 kwietnia na rzece Łynie w okolicy miejscowości Masuny.

Oficjalnego otwarcia dokonał prezes klubu kol. Jerzy Tołoczko, przywitał zawodników i kibiców, przedstawił regulamin zawodów i przy pomocy sędziego głównego kol. Tomasza Nowika, przeprowadził losowanie stanowisk.

Zawodnicy po przygotowaniu sprzętu, zanęt i przynęt, przystąpili do rywalizacji. Przy średnich warunkach atmosferycznych (słonecznie, ale niska temperatura i trochę wiało), ryby niestety nie chciały "współpracować".

Dwudziestu dwóch zawodników, stosując różne wędkarskie "smykałki", zdołało wyłowić około 50 kg, głównie uklei i krąpia.

Najlepiej dopasował zanętę kol. Zenon Albin (Bartoszyce) i wynikiem 4660 pkt zajął pierwsze miejsce, drugi był kol. Przemysław Radzikowski - 4330pkt, na trzecim stopniu podium stanął kol. Sławomir Silwanowicz - 3925 pkt (Cerkiewnik).

Po posiłku z grilla na ognisku i ogłoszeniu wyników, kol. Jerzy Tołoczko podziękował wszystkim uczestnikom spotkania i zaprosił na następne.

Do zobaczenia w maju nad Szczycionkiem.

Z wędkarskim pozdrowieniem
Stara Rybitwa


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages