Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Zdjęcie Tygodnia. Niebieski dywan kwiatów

2017-04-12 06:22:25 (ost. akt: 2017-04-12 06:40:07)

Autor zdjęcia: Patrycja Godzieba-Seńczyk

Zdjęcie pani Patrycji Godzieby-Seńczyk pokazujące park w Wozławkach pokryty dywanem kwitnących kwiatów zostało, głosami czytelników, Zdjęciem Tygodnia w jedenastym tygodniu naszej fotograficznej zabawy.

W jedenastym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie pokazujące park w Wozławkach z dywanem kwitnących, niebieskich cebulic. Autorką jest pani Patrycja Godzieba-Seńczyk. Ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia i gratulujemy.

Zdjęcie to zostało polubione 83 razy (do 12 kwietnia do godz. 6:25.)

Pani Patrycja jest autorką drugiego z kolei Zdjęcia Tygodnia. Jej zdjęcie zwyciężyło także w ubiegłym tygodniu.

Oto zasady naszej zabawy?

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ia #2222223 | 82.177.*.* 12 kwi 2017 19:00

    Bartoszycki internet szeroko pasmowy zle dziala,? Dlaczego?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages