Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Mała Księżniczka, Mały Książę. Trwa głosowanie!

2017-04-04 10:07:34 (ost. akt: 2017-05-09 12:30:29)

Ruszamy z głosowaniem w plebiscycie Mała Księżniczka/Mały Książę 2017. Zakończymy je 26 maja (g. 23.59).

Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta, która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce "Gońca Bartoszyckiego".

W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka "Gazety Olsztyńskiej". Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2007 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl.

Kandydatury można zgłaszać do dnia 25.05.2017, do godz. 12. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszym portalu www.bartoszyce.wm.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia.

REGULAMIN PLEBISCYTU


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages