Brąz Katarzyny Rutkowskiej drugiego dnia Grand Prix Polski

2017-04-02 16:05:57(ost. akt: 2017-04-02 16:16:59)
Walczy Katarzyna Rutkowska z Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo (z prawej)

Katarzyna Rutkowska (Bartoszycka Szkoła Taekwondo) stanęła na podium turnieju Grand Prix Polski juniorów, który w niedzielę odbył się w hali w Bezledach.
17-letnia zawodniczka zajęła trzecie miejsce w konkurencji walk juniorek do 45 kg. W pierwszym pojedynku pokonała Aleksandrę Kopiś (RSCT Radzyń Podlaski), w drugim przegrała z Kingą Cieślińską (LSKT Lublin).

Rutkowska dostała jeszcze szansę w repasażach. Pokonując w nich Alicję Slian (Dragon Jaonów) zapewniła sobie trzecie miejsce w Grand Prix Polski.

Reprezentantka Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo startowała jeszcze w układach formalnych stopni uczniowskich, ale tam nie zdołała przebić się do strefy medalowej. Została sklasyfikowana na miejscach 5-8.

Niedziela była drugim dniem rywalizacji w turnieju Grand Prix Polski. Na matach walczyli juniorzy oraz seniorzy starsi. Dzień wcześniej w Bezledach o medale starali się seniorzy. Zdjęcia z soboty można zobaczyć tutaj.