Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia. Zgłoś swoje dziecko!

2017-03-24 13:15:10 (ost. akt: 2017-03-27 10:30:52)

Plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę ma już u nas długą tradycję. Kończymy go zawsze tuż przed Dniem Dziecka. I tym razem będzie podobnie.

Ruszamy już 27 marca. Plebiscyt zakończymy natomiast 26 maja (godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta, która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce "Gońca Bartoszyckiego".

W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka "Gazety Olsztyńskiej". Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2007 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl.

Kandydatury można zgłaszać do dnia 25.05.2017, do godz. 12. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszym portalu www.bartoszyce.wm.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia.

REGULAMIN PLEBISCYTU

Przypominamy o spotkaniu z czytelnikami "Gońca", które organizujemy 28 marca w Bartoszyckim Domu Kultury.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages