Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Podwójne święto w szkole podstawowej w Krawczykach

2017-03-16 09:47:42 (ost. akt: 2017-03-16 09:51:52)

8 marca to ważne święto dla wszystkich kobiet. Z tej okazji w piątek 10 marca chłopcy z klas 0-VI oraz nasi koledzy, panowie Zbyszek i Olek, przygotowali program artystyczny, którego inicjatorką była Monika Dębek.

Po co na świecie są kobiety?
W Dniu Ósmego Marca wszyscy odpowiedź mamy jedną:
My wiemy doskonale, że po to są kobiety,
By mogły od nas mężczyzn przyjmować bukiety.


Najmłodsi tancerze nauczyli wszystkich tańca makarena. Starsi natomiast wystąpili w miksie najnowszych przebojów. Ujęli wszystkich wymyślną choreografią. W trakcie spotkanie obecne panie otrzymały laurki wykonane przez Samorząd Uczniowski.

Przygotowania do uroczystości trwały prawie trzy tygodnie. Zarówno chłopcy, jak i panowie byli bardzo zaangażowani, chętnie brali udział w próbach, które przebiegały w pełnej konspiracji przed paniami i dziewczętami. Na uroczystość zaproszono nie tylko panie z Krawczyk, ale także z okolicznych miejscowości.

Przy tej okazji został również uczczony Dzień Mężczyzny. Dyrektor szkoły Małgorzata Chrapowicka złożyła wszystkim panom życzenia, a my wręczyłyśmy im skromne upominki.

OrganizatorzyCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages