Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Strażacki Tydzień. Siedem wezwań

2017-03-15 07:13:34 (ost. akt: 2017-03-15 07:19:21)

Autor zdjęcia: OSP Sątopy-Samulewo

W okresie od 6 do 12 marca 2017 r. strażacy powiatu bartoszyckiego alarmowani byli 7 razy z czego 4-krotnie do działań gaśniczych i 3-krotnie do działań związanych z likwidacją miejscowych zagrożeń.

Do najpoważniejszego zdarzenia, w zakresie działań gaśniczych, doszło 9 marca w Bisztynku, gdzie w budynku doszło do pożaru piwnicy w budynku mieszkalnym. W wyniku zdarzenia niezbędna była ewakuacja 6 rodzin.

Pozostałe działania gaśnicze rejestrowane w ubiegłym tygodniu dotyczyły pożarów sadzy w przewodach kominowych, lub spowodowanych ich nieodpowiednią eksploatacją.

W zakresie likwidacji skutków miejscowych zagrożeń podejmowane działania dotyczyły kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu przy ul. Bema w Bartoszycach, likwidacji zagrożenia spowodowanego luźną obróbką blacharską w jednostce wojskowej. czy utrudnieniami na drodze wojewódzkiej nr 512 w pobliżu miejscowości Wągródka spowodowanymi osunięciem się ziemi na jezdnię.

Ogółem w ubiegłym tygodniu zaangażowanych było 49 strażaków powiatu bartoszyckiego

st. kpt. Marek Wojczulanis

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages