Bartoszycką miejską ligę siatkarzy wygrała drużyna z Górowa Iławeckiego

2017-03-06 09:19:13(ost. akt: 2017-03-06 09:26:33)

Team Cresovia Górowo Iławeckie wygrał 32. edycję bartoszyckiej ligi siatkarzy. W drugim meczu finałowym pokonał w tie breaku ekipę Karosu.
W pierwszym spotkaniu finałowym górowianie wygrali z Karosem w trzech setach. W kolejnym musieli natrudzić się o wiele bardziej.

Pierwszą partię Team Cresovia wygrał szybko, do 12 punktów. Jego zwycięstwem zakończył się także set nr 2. Karos jednak nie zamierzał składać broni. Wygrał dwa kolejne sety, doprowadzając tym samym do tie breaka.

Gdyby zwyciężył i w nim, potrzebny byłby tzw. złoty set. W piątym secie jednak górą znowu byli siatkarze z Górowa Iławeckiego. Dzięki temu obronili tytuł sprzed roku.