Litwa znowu zdobyta! Świetny start braci Kuźniaków

2017-02-19 14:08:30(ost. akt: 2017-02-19 14:17:18)
Sukcesem zakończył się ubiegłoroczny start Michała i Sebastiana Kuźniaków (Bartoszycka Szkoła Taekwondo) w mistrzostwach Litwy w kickboxingu, sukcesem zakończył się również tegoroczny.
Już w ub.r. trenujący w Bartoszyckiej Szkole Taekwondo bracia wyjazd na litewskie mistrzostwa mogli uznać za udany. Młodszy z nich, Michał, wygrał wtedy kategorię -63 kg kadetów, Sebastian był trzeci w kat. -74 kg juniorów.

W tym roku bracia także spróbowali sił w turnieju. I z jeszcze lepszym skutkiem! Michał zwyciężył w dwóch kategoriach: K-1 oraz kick light. Z kolei Sebastian wygrał kicklight, a w K-1 dotarł do finału, gdzie przegrał. Po kontuzji nie został bowiem dopuszczony do dalszej walki przez lekarza.