Za nami pierwsze półfinały play off w lidze mężczyzn. W jednym meczu trzy sety, w drugim aż pięć

2017-02-07 22:11:00(ost. akt: 2017-02-07 22:40:06)
Mecz Wczorajszych z Teamem Cresovia

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W sali przy Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach rozegrane zostały pierwsze mecze półfinałowe play off siatkarskiej ligi mężczyzn. Bliższe gry w finale są Karos oraz broniący tytułu Team Cresovia Górowo Iławeckie.
Półfinały są rozgrywane do dwóch wygranych meczów. Jeśli drużyny odniosą po jednym zwycięstwie, wówczas decydował będzie tzw. złoty set do 15 punktów.

Wygrani w półfinałach zmierzą się w finale ligi. Zaplanowany on został na piątek 3 marca.