Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Bezpieczne ferie ze Strażą Graniczną

2017-02-06 15:51:57 (ost. akt: 2017-02-06 15:57:15)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Okres zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży to doskonała okazja, aby bawiąc się, uczyć najmłodszych bezpiecznego zachowania się w sytuacjach, które mogą zdarzyć na co dzień każdemu. Tak działali w czasie ferii funkcjonariusze Straży Granicznej z Bezled.

W ramach współpracy z samorządem lokalnym funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach odwiedzili siedem ośrodków kultury: w Rodnowie, Wojciechach, Łabędniku, Osiece, Tolko, Bezledach oraz Galinach, gdzie wypoczywały dzieci i młodzież.

W ramach akcji "Bezpieczne Ferie ze Strażą Graniczną" przeprowadzone zostały liczne gry i zabawy. Omówiono zagrożenia na jakie najmłodsi są narażeni w okresie zimowym oraz zasady bezpiecznego zachowania się, które mają ogromne znaczenie dla zdrowia, a nawet życia ludzkiego.

Wiele radości przyniósł obecnym pokaz tresury psa służbowego o imieniu Ikar zaprezentowany przez funkcjonariusza z Placówki SG w Bezledach.

Na zakończenie zorganizowano dzieciom ognisko. Były pieczone kiełbaski, gorąca grochówka. Młodzi ludzie podziękowali funkcjonariuszom za poświęcony czas i edukacyjne spotkania.

por. SG Mirosława AleksandrowiczCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages