Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Nauczą jak ratować dzieci

2017-02-03 05:37:43 (ost. akt: 2017-02-03 05:57:11)

Autor zdjęcia: archiwum CER w Bartoszycach

Ratownicy medyczni i strażacy organizują czwarte już szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Tym razem uczyć będą czynności ratowniczych w sytuacji, gdy zagrożone jest życie i zdrowie dziecka.

Centrum Edukacji Ratowniczej przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej W Bartoszycach zaprasza na czwartą, a pierwszą w tym roku edycję szkoleń z pierwszej pomocy dla mieszkańców naszego powiatu i nie tylko. Zajęcia odbędą się 9 lutego 2017 r,. o godz. 16 w komendzie straży pożarnej.


Tym razem instruktorzy uczyć będą co zrobić w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia u dzieci. Powiedzą i pokażą jakie czynności należy podjąć gdy dziecko się zakrztusi i jak rozpoznać stan zagrożenia życia i zdrowia u dziecka.

Gościem specjalnym naszych zajęć będzie kolega Maciej Szyndler, który jest ratownikiem medycznym w szpitalu w Bartoszycach i jednym z najlepszych instruktorów w tym temacie.

Zajęcia obejmowały też będą praktyczne ćwiczenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej dorosłego i obsługę defibrylatora AED. Chętni na szkolenie proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny i potwierdzenie uczestnictwa na numer: 501 612 931

and

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages