Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Nasza zabawa: Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia

2017-01-25 12:00:00 (ost. akt: 2017-02-01 10:25:38)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Wzorem zaprzyjaźnionej redakcji zapraszamy naszych czytelników do zabawy. Jest prosta. Trzeba tylko zrobić zdjęcie i wysłać do nas. Codziennie wybierzemy Zdjęcie Dnia a co tydzień najczęściej "lajkowane" Zdjęcie Tygodnia, które opublikujemy też w naszej gazecie.

Z dobrych i sprawdzonych wzorców trzeba korzystać. Nasze koleżanki i koledzy z Gazety Lidzbarskiej z powodzeniem prowadzą zabawę podczas której wybierają zdjęcie dnia i zdjęcie tygodnia.

Spróbujmy powielić ją w naszym powiecie. Wiemy, że wiele osób fotografuje przyrodę, krajobrazy, architekturę lub ich ciekawe szczegóły. Tematyka zdjęć może być dowolna lecz pozytywna. Chcemy, aby były to zdjęcia wykonane na terenie naszego powiatu.

Czy chcesz zatem podzielić swoimi fotografiami z całym światem? Wystarczy, że przyślesz je do nas! Ruszamy z zabawą Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Pierwszy dzień tygodnia w naszej redakcji to środa. Na pierwsze Zdjęcia Dnia czekamy od jutra (26 stycznia). Pierwsze Zdjęcie Tygodnia zostanie wybrane 1 lutego.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Redakcja

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages