Zobacz zdjęcia z zakończenia 17. edycji futsalowych mistrzostw powiatu w Bartoszycach

2017-01-21 20:20:55(ost. akt: 2017-01-21 20:30:54)
SC Zgoda wygrała futsalowe mistrzostwa powiatu w sezonie 2016/2017

W hali przy ul. Limanowskiego w Bartoszycach zakończyła się w sobotę 21 stycznia 17. edycja futsalowych mistrzostw powiatu. Tytuł zdobyła SC Zgoda, na podium znalazły się także Delux oraz Łyna Sępopol.
Ostatnią kolejkę mistrzostw relacjonowaliśmy na naszym portalu na żywo. Przed tą serią spotkań tytuł miała już zapewniony SC Zgoda, która tym razem pauzowała.

Za jej plecami trwała walka o drugie miejsce. O wicemistrzostwie zadecydował ostatni mecz mistrzostw, w którym Delux (zwycięzca rozgrywek w trzech poprzednich latach) pokonał Łynę Sępopol.

Podczas zakończenia każda z drużyn odebrała puchar. Zwycięzcy dodatkowo otrzymali pamiątkowe medale.

Organizatorzy przyznali także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem został Kamil Krupiński (SC Zgoda, 44 gole), najlepszym bramkarzem Kamil Jaworski (Delux), puchar fair play otrzymał WM-Glass, a nagroda dla najlepszego zespołu gminy Bartoszyce trafiła do Granicy Bezledy.