Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

W plebiscycie prowadzą sporty walki: w sms-ach taekwondo, w kuponach karate

2017-01-13 09:35:38 (ost. akt: 2017-01-13 09:59:11)
Laureaci ubiegłorocznego plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc

Laureaci ubiegłorocznego plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W styczniu kończy się głosowanie w plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc w 2016 roku. Dziś uchylimy rąbka tajemnicy związanego z głosowaniem za pomocą kuponów.

Jak wygląda ranking sms-owy, każdy może zobaczyć. Wystarczy wyjść na stronę główną naszego portalu i kliknąć tytuł w rubryce "Polecamy".

Na razie na jego czele znajduje się reprezentantka Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo Katarzyna Rutkowska. Za nią, z niewielką stratą, plasują się żeglarz Dariusz Kuśnierz oraz piłkarka ręczna Aleksandra Lewandowska.

Oprócz jednak głosowania sms-owego, trwa głosowanie za pomocą kuponów drukowanych w "Gońcu Bartoszyckim". Głosów oddawanych w ten sposób jest już coraz więcej. Stosik rośnie praktycznie z każdym dniem.

Uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy, że najwięcej punktów jak dotychczas zebrali przedstawiciele Bartoszyckiego Klubu Kyokushin Karate. Czy tak pozostanie do końca głosowania? Przekonamy się o tym już niebawem.

Przypominamy, że dziesiątkę laureatów plebiscytu utworzą kandydaci, którzy otrzymają najwięcej punktów po dodaniu wyników z sms-ów i kuponów.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages